Prefabrik.Yapi.Gen.Tr | Prefabrik evler Ve Prefabrik Konut, Satılık Prefabrik Fiyatları

prefabrik ve, prefabrik ev fiyatları, ucuz prefabrik, prefabrik fabrika, prefabrik villalar, prefabrik konut, prefabrik evler, satılık prefabrik, prefabrik fiyatları, ikinci el prefabrik, prefabrik beton,

Archive for the ‘Genel’ Category

İstanbul Vinç Kiralama Hizmeti

Misyonumuz
Şirketimizin kuruluş misyonu vinç kiralama üzerinedir.  Sadece kendi işimize odaklandık ve bu misyonumuzdan hiç şaşmadık. Yıllardır başarıyla gerçekleştirdiğimiz bu misyonumuz ile köklü bir şirket haline geldik.
Misyonumuz gereği sepetli vinç kiralama hizmeti ile şu hizmetleri vermekteyiz :
Çatı-kolon-çelik konstrüksiyon Montajı, trafo işleri, dış cephe boya işleri, sıva işleri, elektrik işleri, dış cephe cam silme işleri, ağaç budama işleri, bina cephelerinde tadilat işleri, afiş asma işleri, tabela montaj işleri, cam montaj işleri, inşaat işlerindeki tüm vinç işleri, boya işleri, elektrik işleri, cam silme işleri, dizi ve sinema çekimi işleri,  dış cephe temizliği ve daha sayamadığımız birçok hizmeti sizlere sunmaktayız.
Kiralamanın Avantajları-Kiralık sepetli vinç-Kiralık vinç kiralama
Kısa süreli veya uzun süreli makine ihtiyaçlarınızda, istediğiniz makineyi satın almadan kiralayarak kullanma seçeneğini sizlere sunmaktır. Kısa süreliğine ihtiyacınız olan herhangi bir makineyi satın almayarak kiralayıp kullanabilirsiniz.Ayrıca Eksen Vinç, vinç kiralayan şirketlere reklam avantajları sunuyor. Sosyal medyada ( Facebook ve Twitter ) ismini binlerce kişiye ve şirketlere duyurmuş olan Eksen Vinç platformunda firma logonuzu sayfamıza referans olarak eklemekteyiz. Böylelikle şirketinizin reklamını sadece Eksen Vinç’den vinç kiralayarak ücretsiz olarak binlerce online kullanıcıya göstermekteyiz.

Şirketimizin kuruluş misyonu vinç kiralama üzerinedir.  Sadece kendi işimize odaklandık ve bu misyonumuzdan hiç şaşmadık. Yıllardır başarıyla gerçekleştirdiğimiz bu misyonumuz ile köklü bir şirket haline geldik.Misyonumuz gereği sepetli vinç kiralama hizmeti ile şu hizmetleri vermekteyiz :

Çatı-kolon-çelik konstrüksiyon Montajı, trafo işleri, dış cephe boya işleri, sıva işleri, elektrik işleri, dış cephe cam silme işleri, ağaç budama işleri, bina cephelerinde tadilat işleri, afiş asma işleri, tabela montaj işleri, cam montaj işleri, inşaat işlerindeki tüm vinç işleri, boya işleri, elektrik işleri, cam silme işleri, dizi ve sinema çekimi işleri,  dış cephe temizliği ve daha sayamadığımız birçok hizmeti sizlere sunmaktayız.

Kiralamanın Avantajları-Kiralık sepetli vinç-Kiralık vinç kiralama..

Kısa süreli veya uzun süreli makine ihtiyaçlarınızda, istediğiniz makineyi satın almadan kiralayarak kullanma seçeneğini sizlere sunmaktır. Kısa süreliğine ihtiyacınız olan herhangi bir makineyi satın almayarak kiralayıp kullanabilirsiniz.

il/ilçe: İSTANBULKadıköy
Adres SUADİYE MAHALLESİ BAĞDAT CADDESİ İRA APT. NO:411 KAT:4 DAİRE:17 KADIKÖY İSTANBUL
Yetkili: ALİ YAVUZ NUR
TEL-1: 05345781107

vinçkiralama4

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • Prefabrik binalar ve faydaları

  ikinci-el-prefabrik-ev-fiyatlari-300x177

  Deprem Nedir? Depremden Korunma Yolları ve Doğal Afetler
  Yerkabuğunun altındaki kırılmalar nedeniyle aniden ortaya çıkan titreşimlerin, dalgalar halinde yayılarak geçtikleri ortamları ve yeryüzeyini şiddetle sarsma olayına deprem denir. Depremler, insanların hareketsiz kabul ettiği ve güvenle üzerinde yaşadığı toprağında oynayacağını ve üzerinde bulunan tüm yapılarında hasar görüp, can kaybına uğrayacak şekilde yıkılabileceklerini gösteren bir doğal bir olaydır. (daha fazla…)

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • 2. el prefabrik ev fiyatları

  İkinci el prefabrik ev fiyatları, ülkemizde fazla yaygınlaşmaması nedeni ile pek fazla göremediğimiz ilanlardır diyebiliriz.

  Çelik konstrüksiyonlu evler genelde prebabrik evler, prefabrik konutlar, prefabrik yapı veya prefabrik villa olarak adlandırılır.  Gittikçe artan talebiyle prefabrik evler henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı için tam olarak ikinci el prefabrik ev piyasası oluşmamıştır. Buna rağmen sahibinde.com gibi sitelerde ikinci el prefabrik ev fiyatları yavaş yavaş belirginleşmeye başlamıştır.

  ikinci-el-prefabrik-ev-fiyatlari-300x177

  Son zamanlarda emlak piyasasındaki durgunluk ve evlere yapılan kampanyalarla prefabrik ev fiyatlarıda ucuzlamaya başladı. Buda zamanla ikinci el prefabrik ev fiyatları oluşmasını sağlayabilir.

  2. el prefabrik ev fiyarları 15000 – 25000 tl düzeyinde değişiyor.

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • Lüks Prefabrik Ev Modeli

  1LivingHomes, prefabrik evler, modern geliştirici ve sürdürülebilir yapı tasarımı ile sıradışı mimarisi birleştirdi. Bol miktarda cam ve geniş, ferahlatıcı bir yapıya sahip olmaktadır. LivingHomes “kendi tasarımları sıcak modernizm vermeyi amaçlamaktadır. Açık fonksiyonel kat planları bir araya getiren. İlk LivingHomes modelli ev Santa Monica, CA ve Ray Kappe, FAIA tarafından tasarlanmıştır.

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • Prefabrik ev

  Bir prefabrik ev
  satın almanın avantajları mobilite kolaylığı dahil hızlı inşaat ve daha az
  giderlerdir.Prefabrik evler
  sadece bir kaç gün içinde kablolama, ısıtma ve sıhhi tesisat ile komple inşa
  edilebilir.Prefabrik evler
  modern, yararlı ve fütüristtik estetik hitap için hazırlanmıştır.

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • Prefabrik kazan dairesi nedir?

  Prefabrik kazan dairesiPrefabrik kazan dairesi evin teknik bir odasıdır.Bu oda pelet ısıtma cihazları ve boru hatları ısıtma sistemi için gerekli birimlerle donatılmıştır.Prefabrik kazan dairesi birimi kolay, zaman tasarrufu ve güvenli bir seçimdir.2006 sonbaharında prefabrik kazan dairesi uygulamaları ve Avrupa özel evler inşa yönteminin bir çalışma sırasında Finlandiya, Fransa, İtalya, İspanya ve Avusturya’da yapıldı.Maliyeti düşük ve kurulumu kolaydır.

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • 1Bahçe
  işleri ile uğraşmayı seviyorsanız ve büyükçe bir bahçeniz varsa,

  Nils Holger Moormann
  tarafından tasarlanmış Walden adlı bu küçük prefabrik
  yapı ilginizi çekebilir.

  Moormann, çift taraflı kullanılabilecek tarzda tasarladığı bu ahşap prefabrikde
  bir bahçede kullanılan her türlü aleti depolamak için yarattığı çözümlerle
  dikkat çekiyor. (daha fazla…)

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 •  

  1Method
  Homes Seattle’da kurulu bir mimarlık firması. Fotoğraflarını gördüğünüz
  prefabrik ev ise şirketin ilk ürettiği prefabrik yapılardan biri ve halen şirket
  kurucuları tarafından dinlenme evi olarak kullanılmakta.

  Esnek bir tasarıma sahip olan bu prefabrik ev isteklere göre 75 metrekareden 185 (daha fazla…)

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel

 • 1MOMO
  (Modern Module House)
  özellikle yazlık kullanımlar için tasarlanmış
  prefabrik evlerden biri. İsveçli mimar Thomas Lind tasarımı olan bu sevimli
  prefabrik, küçüklüğüne rağmen içinde yaşamı zevkli kılacak her türlü ayrıntıyı
  barındırmakta. MOMO’nun modüler yapısı, prefabrik evin kurulumunu
  kolaylaştır (daha fazla…)

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • lüks prefabrik evlerGlenburn
  House, Avustralya kırsalında konumlandırılmış ve tasarımı mimar Sean Godsell
  tarafından yapılmış bir prefabrik ev örneği. Godsell’in kendi deyimiyle basit,
  açık ve karışık olmayan bir yapıya sahip olan bu

  çağdaş prefabrik ev
  , modern ve endüstriyel stilleri harmanladığı tasarımında
  oldukça gelişmiş bir lüksü de barındırmakta.

  (daha fazla…)

 • 0 Comments
 • Filed under: Genel
 • Prefabrik.yapi.gen.tr amaç olarak yapılmasındaki neden prefabrik yapı sektöründe bilgi bakımından eksikliklerin görülmesi ve insanların prefabrik yapılar hakkında merak ettikleri materyallere kolayca ulaşabilmelerine sağlamaktır. Sitemiz  bir kurum veya kuruluşa bağlı değildir. Sitemizdeki içerikler; Prefabrik ev, Prefabrik ev fiyatları, Prefabrik fabrika, Prefabrik villalar, Prefabrik konut,  ikinci el Prefabrik

     Prefabrik.yapi.gen.tr


  Zirve100 Toplist
  domain

  Ekonomi ve İş Dünyası

  Business Blogs - BlogCatalog Blog DirectoryPing your blog, website, or RSS feed for Free bedava - Free Backlink - www.v8link.com bedava - Free Backlink - www.linkdevi.com Web Link ExchangeText Back Links ExchangesBacklink Lists|Free Backlinks